کامپیوتر ام روز,اموزش کامپیوتر,آموزش تخخصصی کامپیوتر,فروش کامپیوتر,طراحی وب سایت,بهینه سازی وب سایت,مشاهده آنلاین,فروشگاه کامپیوتر ام روز,قیمت روز لپ تاپ,قیمت قطعات کامپیوتر

فروش سرور آپدیت نود 32
آنلاین خرید کنید در وارد کردن مشخصات خود دقت کنید . مشخصات به آدرس شما فرستاده خواهد شد
قیمت 200000 ریال

ورود / ثبت نام

تبلیغات

حذف پسورد Optoma DS211

حذف پسورد Optoma DS211بازدید کنندگان عزیز میتوانید برای حذف پسورد دیتا پروژکتور های Optoma (اپتما) با شماره تلفن 09141896909 تماس حاصل نمایید .

در حال حاظر پسورد دستگاه های ذیل قابل دسترس هستند :

Optoma Ds211

معرفی نرم افزار های مکوبایل برای انتقال تصویر

همانطور که مستحضر هستید با تمایل رو به رشد کاربران دوربین های مدار بسته تشخیص و پیدا کردن نرم افزار هایی که بر روی موبایل برای دستگاه های مختلف جوابگو باشد مشکل روز بسیاری از همکاران گرامی میباشد .

در این راستا یک راهنمای جامع برای نرم افزار ها بر اساس پورت دستگاه در اختیار بازدید کنندگان گرامی قرار دادیم تا  بتوانند  با استفاده از پورت دستگاه نرم افزار مورد نیاز خود را تشخیص داده و بهره برداری نمایند .

قابل ذکر است نرم افزار های مختلف دارای نسخه های مختلف میباشد که احتمال دارد نسخه پایین تر نرم افزار با دستگاه جدید ست نشود پس بهتر است از هر نرم افزار چند نسخه به همراه داشته باشید تا بهترین و کاربردی ترین آن را مورد استفاده قرار دهید .

با ارزوی ائوقاتی خوش برای شما عزیزان .معرفی نرم افزار های مکوبایل برای انتقال تصویر

حذف پسورد SysKey

حذف پسورد Syskeyبرای حذف پسورد Syskey  که یکی از مناسب ترین پسورد های ویندوز میباشد ولی برای حذف این پسورد نیز راههایی وجود دارد .

این آموزش ها جنبه آموزشی و برای استفاده عموم و همکاران نوشته میشوند و سوءاستفاده از این روش ها مسئولیتی برای این وبلاگ ندارد .

برای حذف این پسورد ها ابتدا پست قبلی را مطالعه فرمائید و بسته به نیاز خود دیسک های بوتیبل را ایجاد نمایید و سپس تا مرحله زیر طبق آموزش قبلی پیش بیایید .

ادامه مطلب: حذف پسورد SysKey

حذف پسورد هارد دیسک

hdd paswordهمانطور که در مطالب قبلی مشاهده کردید یکی دیگر از راه های پسورد گذاری بر روی سیستم پسورد گذاشتن بر روی هارد سیستم است .این نیز یکی از امن ترین روش های حفظ اطلاعات میباشد و مبتنی بر سیستم نیست (یعنی اگر هارد را بر روی سیستم دیگری نیز نصب کنیم مجدد باید پسورد را بدانیم تا بتوانی از آن استفاده کنیم )گاهی اوقات این کلماتعبور ناخواسته بر روی سیستم قرار میگیرند و حذف آنها باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای ما میگردد .

ادامه مطلب: حذف پسورد هارد دیسک 

حذف پسورد اکانت ها و SYSKEY

حذف انواع پسورد ویندوز XP & Win 7:

در این آموزش قصد داریم شما را با نرم افزار  Offline NT Password & Registry Editor آشنا کنیم ، از این نرم افزار برای ویرایش رجیستری ویندوز و حذف پسورد های آن استفاده میشود .

مهم ترین امکانات این نرم افزار :

ادامه مطلب: حذف پسورد اکانت ها و SYSKEY