کامپیوتر ام روز,اموزش کامپیوتر,آموزش تخخصصی کامپیوتر,فروش کامپیوتر,طراحی وب سایت,بهینه سازی وب سایت,مشاهده آنلاین,فروشگاه کامپیوتر ام روز,قیمت روز لپ تاپ,قیمت قطعات کامپیوتر

فروش سرور آپدیت نود 32
آنلاین خرید کنید در وارد کردن مشخصات خود دقت کنید . مشخصات به آدرس شما فرستاده خواهد شد
قیمت 200000 ریال

ورود / ثبت نام

تبلیغات

آموزش کنترل از راه دور کامپیوتر با تلفن همراه-VNC android

android vnc

آموزش کنترل رایانه از راه دور با تلفن همراه – اندروید

سیستم عامل اندروید و نرم افزار های آن یک بستر بسیار مناسب را برای انجام کار های روز مره ما با استفاده از تلفن همراه را بوجود می آورد .

در این پست به آموزش کنترل رایانه از راه دور توسط کامپیوتر با استفاده از یکی از قویترین نرم افزار های ریموت یعنی VNC را خدمت بازدید کنند گان عزیر آموزش داده بودیم .

ادامه مطلب: آموزش کنترل از راه دور کامپیوتر با تلفن همراه-VNC android

کنترل رایانه ها در شبکه محلی با ریموت دسکتاپ ویندوز

ریموت دسکتاپ

کنترل رایانه از راه دور :

اگر سری به نرم افزار های موجود در شاخه Start>all programs> accessories > communication بزنید با برنامه ای مواجه میشوید به نام  Remote Desktop Connection این نرم افزار یکی از نرم افزار هایی هست که بطور پیش فرض همراه با ویندوز ارائه میششه هرچند برنامه ضعیفی نسبت به رقبای خو هست ولی در عین حال برای استفاده در شبکه های کوچک خیلی کاربرد دارد .از ضعف های این برنامه میتوان به لاگ آف کردن یوزی که کامپیوتر آن ریموت شده است اشاره کرد بطوری که امکان دیدن دسکتاپ برای هر دو نفر وجود ندارد .

ادامه مطلب: کنترل رایانه ها در شبکه محلی با ریموت دسکتاپ ویندوز

آموزش کنترل رایانه از راه دور با Real VNC

امروزه با توجه به گسترش سیستم های کامپیوتری و نیاز به پشتیبانی آنها ،این مشکل بیش ار پیش حودنمایی میکند ((پشتیبانی سیستم در محل ))و برای حل این مشکل سالهاست از نرم افزار های کنترل از راه دور استفاده میگردد .

شما با استفاده از این نرم افزار ها میتوانید سیستم طرف مقابل خود را در اختیار بگیرید و تمامی تنظیمات لازم را اعمال نمایید بدون اینکه در محل حضور فیزیکی داشته باشید .که این خود باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد .

ادامه مطلب: آموزش کنترل رایانه از راه دور با Real VNC

ایجاد شبکه خصوصی مجازی رایگان با hamachi

برای ایجاد یک شبکه خصوصی مجازی شما نیاز به آیپی ولید دارید ولی چون این آیپی ها دارای هزینه ماهانه هستند ما به شما نرم افزار هاماچی hamachi را پیشنهاد میکنیم .شما میتوانید با اشتفاده از این نرم افزار یک شبکه خصوصی مجازی برای بازی های آنلاین با دوستان ،انتقال قایل ، ریموت کردن سیستم و تمامی امکاناتی که در یک شبکه محلی وجود دارد استفاده نمایید .

ادامه مطلب: ایجاد شبکه خصوصی مجازی رایگان با hamachi

معرفی نرم افزار vmware workstation

این نرم افزار یکی از قویترین نرم افزار ها برای ایجاد سیستم های مجاری میباشد که قادر به پشتیبانی از تمامی سیستم عامل های ویندوز ، لینوکس و سولاریس میباشد این برنامه کارایی های زیادی در زمینه شبکه های کامپیوتری و شبیه سازی آنها دارد بطوری که دانشجویان میتوانند با استفاده از این ابزار براحتی و یدون نیاز به چندین سیستم کامپیوتری و دستگاه های آن اقدام به پیکربندی انواع شبکه و تمرین اقدام نمایند . از دیگر کاربرد های این سیستم می توان به تست انواع سیستم عامل نام برد بدون اینکه شما سیستم عامل رایانه خود را عوض کنید می توانید بر روی این نرم افزار تست کنید که آیا این نسخه جدید همان نسخه دلخواه شما هست و یا چه ویژگی های دیگری دارد .

ادامه مطلب: معرفی نرم افزار vmware workstation