کامپیوتر ام روز,اموزش کامپیوتر,آموزش تخخصصی کامپیوتر,فروش کامپیوتر,طراحی وب سایت,بهینه سازی وب سایت,مشاهده آنلاین,فروشگاه کامپیوتر ام روز,قیمت روز لپ تاپ,قیمت قطعات کامپیوتر

فروش سرور آپدیت نود 32
آنلاین خرید کنید در وارد کردن مشخصات خود دقت کنید . مشخصات به آدرس شما فرستاده خواهد شد
قیمت 200000 ریال

ورود / ثبت نام

تبلیغات

آموزش کاربردی ورد 2010

ورد 2010با توجه به اینکه این آموزش بصورت تصویری تهیه گردیده و قرار دادن آن بصورت تصویر با عث سنگین شدن سایت خواهد گردید پروژه پاور پوینت آن قرار داده شده است .بعد از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج نمایید .

برای مشاهده این آموزش نیاز به نسخه 2007 یا 2010 نرم افزار پاور پورنت دارید و اگر از آفیس 2003 استفاده میکنید از این افزونه استفاده نمایید .

دانلود ارائه ورد 2010

آموزش ساخت فایل های SFX

winrarشاید بسیاری از افرادی که این پیت رو میخونن با قابلیت های وینرار آشنایی ندارند،یکی از قابلیت های وین رار ایجاد ویزارد برای اکستراکت کردن فایل ها میباشد که در اینصورت عملیات خارج کردن فایل ها از حالت فشرده همانند نصب نرم افزار خواهد بود .

برای این منظور ابتدا نرم افزار winrar رو از لینک مربوط دانلود و نصب کنید.

روی فایل هایی که قصد دارید فشرده کنید کلیک راست نموده و گزینه add to archive را انتخاب کنید . (فایل ها را انتخاب نمایید و به صورت فولدر ).

ادامه مطلب: آموزش ساخت فایل های SFX

بهینه سازی نصب و ریموو کردن نرم افزار ها

ccleanerشاید شما هم بعضی از اوقات برای شما هم پیش آمده که نرم افزاری را پاک کرده اید ولی درست پاک نشده است و همین نیز باعث شده که نسخه های دیگر این نرم افزار را نیز نتوانید نصب کنید .و یا نرم افزاری دارید که کلا پاک نمی شود .

 

برای حل این مشکل ما ابزار های زیر را به شما پیشنهاد میکنیم :

ادامه مطلب: بهینه سازی نصب و ریموو کردن نرم افزار ها