کامپیوتر ام روز,اموزش کامپیوتر,آموزش تخخصصی کامپیوتر,فروش کامپیوتر,طراحی وب سایت,بهینه سازی وب سایت,مشاهده آنلاین,فروشگاه کامپیوتر ام روز,قیمت روز لپ تاپ,قیمت قطعات کامپیوتر

فروش سرور آپدیت نود 32
آنلاین خرید کنید در وارد کردن مشخصات خود دقت کنید . مشخصات به آدرس شما فرستاده خواهد شد
قیمت 200000 ریال

ورود / ثبت نام

براي دريافت مطالب ممنون دوستان ولی این یه بخش شخصی که فقط اعضای خصوصی بهش دسترسی دارن عزیزانی که دسترسی در این سطح براشون ایجاد شده لطفا از 7 رقم آخر شماره همراهشون به عنوان User & Pass برای ورود به سایت استفاده کنن .

تبلیغات

انتقال تصاویر با دوربین های مدار بسته

آموزش دوربین مدار بستهبرای انتقال تصاویر دوربین های مداربسته با دستگاه های DVR ابتدا وارد تنظیمات دستگاه DVR شوید و به دنبال قسمت Networkآن بگردید سپس در قسمت نتورک باید به دنبال قسمتی باشید که بتوانید آی پی دستگاه را ست کنید به این منطور ابتدا باید دستگاه را از حالت DHCP (اگر تیک خورده باشد آن را بردارید ) خارج کرده و به صورت دستی آی پی همرنج با آیپی شبکه به آن اختصاص دهیم .

اگر با آیپی آشنایی چندانی ندارید این مقاله در حد ابتدایی می تواند شما را با این سیستم آشنا سازد

.

آشنایی با پیکر بندی ویندوز برای شبکه

معمولا آیپی های مودم های ADSL بر روی 192.168.1.1 ست شده و سایر کامپیوتر ها هم باید از این رنج استفاده کنند برای اینکه آیپی دستگاه مانیز هم رنج آیپی کامپیوتر ها باشد باید آی پی همانند 192.168.1.100 (فقط قسمت آخر (یعنی 100)متفاوت شود این عدد نیز اختیاری و مابین 2 تا 254 میباشد و نباید تکراری باشد).به دستگاه اختصاص دهید .سپس در قسمتsub net 255.255.255.0 را وارد نمایید و در آخر در Defult Gate way آیپی مودم ADSL را وارد نمایید (که همان 192.168.1.1 میباشد) دو قسمت دیگر باقی مانده است DNS ها این قسمت ها برای هر سویس دهنده اینترنت (شرکتی که اینترنت پرسرعت خود را از آن تهیه کرده اید) متفاوت است و این قسمت ها را با تماس با شرکت از آنها دریافت کرده و بر روی دستگاه ست کنید ، هم اکنون باید پورت  برقراری ارتباط را تعیین کنید که این عدد نیز اختیاری است ولی بهتر است بر روی 8080 تنظیم شود که عمومیت دارد ( در صورتی که پورت ها را نمیشناسید بهتر است پورت بالا را بگذارید چون برخی از پورت های دیگر توسط سیستم استفاده میشوند بازه مابین 0 تا 65535).(این عملیات همانند تنطیم آیپی کامپیوتر میباشد و تنها تفاوت آن با کامپیوتر شکل ظاهری آن است

).

 

بعد از این مرحله باید مودم را برای برقراری ارتباط آماده کنیم ،قبل از هرچیر شما نیاز به یک آیپی ولید دارید که قبلا باید آن را از طریق شرکتی که اینترنت پرسرعت خود را تهیه کرده اید تهیه نمایید .

(از این قسمت می توان به عنوان آموزش کانفیگ مودم ADSL نیز استفاده کرد ) با وارد کردن آی پی مودم(192.168.1.1 و یوزر نیم پسورد admin) در مرورگر خود (اینترنت اکسپلورر و یا فایر فاکس)وارد تنظیمات مودم خود شوید .

اگر مودم را بر روی Bright ست کرده اید(هر بار با کانکشن به صورت دستی کانکت میشدید) باید بر روی PPPOE تنطیم نمایید برای این کار بدنبال قسمتی به نام Advance setup(interface setup بگردید(این قسمت برای هر مودم متفاوت است و اگر می خواهید درست عمل کنید بهترین مورد دفترچه راهنمای  مودمتان خواهد بود ) و در قسمت Advance setup گزینه Wan را انتخاب نمایید (اگر یوزر نیم و پسوردی که با آن به اینترنت دسترسی پیدا میکردید را نمی دانید از ادامه مراحل دست بکشید و ابتدا یوزر نیم و پسوردی را که شرکت سرویس دهنده اینترنت به شما ارائه داده است را محیا کنید ) سپس تمام گزینه های موجود را انتخاب کرده (با تیک زدن موارد) و remove را بزئنید سپس گزینه add  را بزنید سپس گزینه Next را تا زمانی که به مرجله انتخاب پروتوکل برسید انتخاب کنید و سپس در مرحله انتخاب پروتوکل گزینه PPPOE را انتخاب کنید و کار را ادامه دهید هم اکنون از شما یوزر نیم و پسوردی که شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی ارائه کرده به همراه آیپی ولیدی که تهیه کرده اید درخواست می شود  (باید گزینه Use static IP address فعال باشد تا بتوانید آی پی را وارد کنید)بعد از وارد کردن این گزینه ها کار را ادامه دهید و Save /reboot  را انتخاب کنید .(به دلیل اینکه این قسمت مربوط به کانفیگ مودم میشود و هر مودم با دیگری متفاوت است اگر با دقت متن جداولی را که در مراحل کانفیگ مودم به شما نمایش داده میشوند را بخوانید میتوانید به راحتی این کار را انجام دهید باز هم اشاره میکنم به این نکته که با مراجعه به دفتر جه راهنمای مودم بسیار راحت میتوانید مودم را کانفیک کنید).

مرحله اول تنظیم مودم به پایان رسید و اکنون نوبت این است که تعیین کنیم که بسته های اینترنتی (درخواست شما برای مشاهده تصاویر از راه دور) که به آی پی که خریداری کرده اید ارسال میشوند چگونه با مودم ارتباز برقرار کنند .

برای این منظور ما از قسمت پورت فورواردینگ (Port forwarding) مودم استفاده میکنیم، با این روش به مودم می گوییم تمام بسته های در خواست صفحه وب را به دستگاه DVR انتقال دهد .

ابتدا از قسمت تنظیمات مودم (Advance setup) به دنبال گزینه Nat باشید .( در برخی از مودم ها همانند Samfony این گزینه با نام Virtual server آمده است) بعد از ورود به این قسمت با جدولی روبرو خواهید شدکه باید در آن آی پی DVR (که قبلا به آن اختصاص داده اید ) و پورتی که جهت برقراری ارتباط با آن را تعیین کرده اید را وارد کنید .

این قسمت از مودم هر چند شکل ظاهری متفاوتی را داردند ولی از لحاظ متون جدول همانند هم هستند برای همین من چند نمونه از تصاویر این قسمت را برای مثال قرار میدهم لزوما نباید شما از لحاظ شکل ظاهری به دنبال این گزینه ها باشید بلکه باید به دنبال گزینه های مشابه جدول باشید


 

 

هم اکنون آی پی ولید را بر روی آیپیDVR انتقال دادیم (البته اگر با سیستم های تحت وب نیز آشنایی داشته باشید میتوانید از آیپی ولید استفاده های زیادی بکنید که در آینده به آنها اشاره خواهد شد ) و دستگاه آماده است.

مرحله سوم آماده کردن اینترنت اکسپلورر برای این کار است اکثر DVR ها فقط با نرم افزار اینترنت اکسپلورر تحت وب قابل مشاهده هستند (برای مشاهده تصاویر نیاز به Active دارید که این کامپوننت مختص اینترنت اکسپلورر میباشد) برای این منظور وارد تنظیمات اینترنت اکسپلورر شوید :

Tools > Internet option و یا از کنترل پنل به قسمت Internet Option بروید . سپس از تب Security همانند تصاویر اقدام کنید :

 

 

 

 

 در اولین باری که آیپی ولید را (همراه با پورت به طور مثال 19.11.51.166:8080) در مرور کر خود وارد میکنید یک نوار زرد رنگ بر در بالای صفحه نمایان میشود که با کلیک کردن بر روی آن گزینه های آن نمایان میشود از بین آنها گزینه Install  را انتخاب کنید تا کامپوننت مورد نظر بر روی مرورگر نصب شود (البته این امر ممکن است چند دقیقه به طول بیانجامد پس منتطر باشید تا پیغام نصب با موفقیت انجام شد را مشاهده کنید ) هم اکنون سیستم شما آماده دریافت تصاویر از DVR می باشد و میتوانید از تمام دنیا محل کار خود را زیر نظر داشته باشید .(البته با وارد کردن یوزر نیم و پسوردی که بر روی DVR ست کرده اید )

نکته ها :

حتما از مرور گر اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید .

تنظیمات مرور گر برای هر سیستم می بایست جداگانه انجام شود .

در برخی از دستگاه های DVR شما میبایست از قسمت تنظیمات و قسمت تنظیمات کاربری User account یوزری ایجاد نمایید که مجوز ارسال اطلاعات  را داشته باشد .

هر از چند گاهی نام کاربری و رمز عبور خود را تغییر دهید .

سرعت اینترنت مورد نیاز برای انتقال تصاویر باید بیشتر از 512Kb باشد .

اکثر دستگاه ها یک یوزر به نام ادمین دارند بهتر است پسورد این یوزر را تغییر دهید ( هر دو آنها adminهستند)

دستگاه به بزرگ و کوچک بودن حروف نام کاربری و رمز عبور حساسیت دارد به این نکته نیز توجه داشته باشید ( میتوان به عنوان یک مورد امنتی از آن استفاده کرد با قرار دادن پسوردی ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک بطور مثال AdMiN)

نمی توان از طریق شبکه داخلی با وارد کردن آی پی ولید تصاویر را مشاهده کرد در اینصورت فقط به تنظیمات مودم دسترسی پیدا می کنید .

شما میتوانید یک پورت دیگر را بر روی آی پی مودم فوروارد کنید تا در صورت لزوم به تنظیمات مودم هم دسترسی داشته باشید .

اگر می خواهید فقط از طریق شبکه داخلی خود به دوربین ها دسترسی داشته باشید باید آیپی را که بر روی دستگاه ست کرده اید را وارد کنید و تنظیمات مرور گر را انجام داده و تصاویر را مشاهده کنید که مشخص است در صورت نیازی به آی پی ولید ندارید .

برای انتقال تصاویر در آذربایجان غربی با شماره تماس های 04412236515 یا 09141896909  (سهراب پور) تماس حاصل نمایید .

 دانلود فایل تصویری تنظیمات اینترنت اکسپلورر

 دانلود نسخه PFD

 

باتوجه به تمای های تلفنی که برای انتقال تصویر  صورت میگیرد تصمیم گرفتیم تا مراحل را بصورت پله پله برای بازدید کنندگان عزیر شرح دهیم تا راحت تر بتوانند از این مطلب استفاده نمایند ،

همبشه به این نکته توجه داشته باشید که شما باید در سیستم داخلی تصویر را داشته باشید تا بتوانید در اینترنت هم تصویر را دریافت کنید .

انتقال تصویر با DVR

همانطور که در اینترنت دیده اید برای این مقالات مبالغی در یافت میشود ولی در کامپیوتر ام روز این آموزش ها رایگان قرار داده شده اند در صورت تمایل برای حمایت از ما میتوانید از ابزار زیر برای واریز آنلاین استفاده نمایید .

با تشکر از واریز آنلاین شما ؛ لطفا مبلغ مورد نظر را بر حسب ریال وارد نمایید .
مبلغ به تومان:
توضیحات :
قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی و کارت های موئسسات خصوصی

برای مشاهده ویدئو آموزشی این مطلب کلیک نمایید


+ 50
+ 11

دیدگاه‌ها   

 
0 # مسعمود 1394-09-14 23:30
سلام
استاد من یه مشکل دارم ، درمورد همین انتقال تصاویر
5 یا 6 تا دی وی آر تو مدل های مختلف انتقال دادم اما بعضی وقت ها به مشکل خوردم .. مثلا تو مودم های دی لینک ، که آیپی و پورت فوروارد میشه .. اما هیچ جا تصویر نمیده .. من فک میکنم مشکل از فایر وال اما تو حالت dmz هم که گذاشتم باز جواب نداد ... فایروال مودم هم به صورت ثابت روشن و قابل خاموش شدن نیست غیر از حالت بریج ... اما مودم باید روی حالت ppoe باشه حتما ... ممنون میشم کمک کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # bahador gholami 1394-09-11 07:37
سلام
من ای پی استاتیک از شاتل گرفتم
و با اتصال درون شبکه pc و dvr یوزر و پسورد ک میدم عمل میکنه
ولی با اتصال اینترنتی یوزر پسورد ک میزنم اشکال از یوزر پسورد میگیره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # meysam4469 1394-08-08 11:58
اگه برای رفع مشکلاتم جواب روشنی بگیرم دوست دارم عضو باشم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # علی رضازاده 1394-07-08 09:19
سلام با تشکر از مطالب مفیدتان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # hossein jam 1394-06-31 12:38
خدا براتون خوش بخواد باعث شدین ک توی کارم پیشرفت داشته باشم
ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # سپهر 1394-05-20 09:50
:eek: :cry: :cry: خدامرگت بده دوربین مدار بسته همش برای من با فتوشاپ فیلم میسازن که من این کا ر کردم واقعا این دوربین خیلی ها ازش بد استفاده می کنن خدا برای اونی که اینو ساخته نسازه :sad: :sad:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
-1 # ali 2012 1394-05-16 12:03
مهندس خیلی عالی توضیح داد.
تشکر :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # میرحیدری 1394-04-25 12:40
اسلام خدمت آقای سهرابی
از اینکه وقت گران بهاتون رو در اختیار ما قرار دادین :-x
خدا خیرت بده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # امید 1394-04-11 05:41
سلام
ببخشید ما تصویر مدیریت دوربینمون رویه مانیتور تنظیم شده میخوام به لپتاپ وصلش کنم با کابل برای چند لحظه تا ببینم فیلمهای ضبظ شده رو.میشه راهنماییم کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # کردوانی 1393-11-07 21:24
بسیار زیبا و روان کاش این نوشته ها که الحق حاصل تلاش فراوان حضرتعالی میباشدرا زودتر پیدا می کردم هرچند مسایل کنگی در کارم وجود دارد و اکنون که مطالب را مطالعه می کنم اولین بار می باشد که مطالعه می کنم و از دی وی ار دورم ولی مطمینم که انشا الله صبح با راهنمایی های کاربردی شما به نتیجه خواهم رسید و قطعا دونت خوام کرد
زنده سلامت باشی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # امیررستگارپور 1393-09-27 21:11
با سلام و تشکر بابت مطلب بسیار مفیدتون،اما سوال اینکه آیا امکان دیدن چندین دوربین هم از راه دور هست؟و اینکه تنظیم زوم و چرخش برای دوربینهای با قابلیت فوق وجود داره؟متشکرم اگه بهم جواب بدین...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # رسول بخشایی 1393-08-27 05:38
با تشکر از شما دوست عزیز بابت راهنمایی در سایت و همچنین راهنمایی تلفنی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # جواد حیدری 1393-08-22 08:50
سلام من جوان ۱۹ ساله ام با مدرک فوق دیپلم و درمورد دوربین آشنایی دارم وهمچنین دزدگیر و دنبال کارم tal 09371779822
پاسخ دادن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # reza far 1394-09-14 06:15
به نقل از امید:
سلام
ببخشید ما تصویر مدیریت دوربینمون رویه مانیتور تنظیم شده میخوام به لپتاپ وصلش کنم با کابل برای چند لحظه تا ببینم فیلمهای ضبظ شده رو.میشه راهنماییم کنید

:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :-? :eek: :zzz :P :roll: :sigh: :roll: :P :zzz :eek: :-? این کارها چیه شکلک18 تا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # محمدی 1393-08-06 21:13
سلام در منطقه ما اینترنت adsl با محدودیت مواجه هست و وایمکس ها هم آنتن دهی ندارن آیا با استفاده از رایتل و مودم خاص اش امکان انتقال تصویر واستفاده از آی پی ولید می باشد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # کیوان 20 1393-07-14 17:49
با تشکر من تمتم مراحل رو انجام میدم ولی اینترنت ایکسپلور همچنان ارور activex control نصب نبودن میدن در حالیکه تو شرکت تونستم با تنظیمات ببینم اما خونه تنها یه بار موفق شدم والان هر کاری م یکنم همین ارور لعنتی ور میده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # نسترن 1393-06-31 07:01
با سلام
من دو عدد dvr دارم با یک ip valid به یه dvr پورت 8080 دادم به دومی 8081 ولی تصویر ندارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # ظهیری 1393-06-30 19:39
باسلام

لطفاروش تنظیم دی وی آردرویندوز7و8 توضیح دهید
تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # حيدررضايي 1393-06-22 14:19
كمك فوري فوري
تمام مراحل بالا رو انجام دادم ولي وقتي اي پي استاتيك رو در مرورگر ميزنم هيچي نمياره ، نميدونم مشكل كجاست لطفا روش ست كردن اي پي استاتييك روي اكاونت رو برام ميل كنيد شايد مشكل ازونه، خيلي ممنون ميشم كمكم كنيد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+2 # امیر آزاد 1393-06-05 13:42
با سلام
من واسه یکی از کارام انتقال تصویر دادم فقط سرعت adsl 128 بود نامحدود نتونستم تصویر بگیرم آیا علتش سرعت کمه یا میتونه اشتباه هم بوده باشه
آیا 128 در حد چند فریم تصویر میده؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # امیر علی 1393-04-23 17:09
سلام با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # مهدی محمدی 1393-04-09 20:54
با سلام و احترام خواهش میکنم بگین که آی پی استاتیک را بایددر دی وی آر وارد کنیم یا در مودم و اگر در هر کدام براید ست شود توضیح مختصری بدین ممنون ار لطفتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # hadis 1393-03-12 18:01
salam man daneshjue computer hastam bayad ye poroje rajebe chegunegi enteghale tasvir tavasote durbin haye madar baste eraee bedam mikhastam bedunam shoma mitunin ye matalebi rajebe in mozu bem bebid ?chizayi ke inja neveshtin faghat amuzeshe nemishe be onvane poroje neshunesh dad mamnun misham age betunin komakam kon :-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # شریفی 1393-03-11 22:39
با تشکراز شما
دیوی ار من h264 هستش وتصاویر رو روی نت دارم .
وبرنامهiCMS روهم که روی سی دی دستگاه بود نصب کرد در اجرای برنامه یوزر پسورد میخواد یوزر وپسوردی کهروی سی دی نوشته شده بهش میدم قبول نمیکنه لطفا راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # tarsa 1393-05-21 01:37
pass word ro khali bezar
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # ایمان 1393-01-31 11:19
سلام.علی بود.ولی من با نرم افزار(cms ) میخوام تصویر ببینم نمیتونم.لطفا تنظیماتش برام بفرستید. من از دی وی ار مارین استفاده میکنم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # حمید 110 1394-10-06 06:53
اول ادد کن دستگاهت رو داخل CMS بعد تو پلی بک تنظیم کن میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+3 # شهبا 1393-01-18 04:29
با سلام
چطور میتونمActiveXرو بر روی گوشی های androidفعال کنم
با تشکر :oops:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # پاسخ ام روز 1393-01-18 14:30
با سلام
برای اندروید باید نرم افزار مخصوص اندروید نصب شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # علی رهبر 1393-02-29 13:36
نیازی به نصب اکتیوسکس نیست نرم افزار مخصوص برای اندروید وجود داره که نسبت به پورت فرق داره.
برای راهنمایی میتونی تماس بگیری
09128844310
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # دهقان 1393-01-10 19:32
سلام اقای سهرابی
ممنونم از زحمات شما و ارائه راهنمایی بصورت تلفنی به بنده
علی دهقان - کرج :roll:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
-1 # سعیدst 1392-12-18 15:20
مرسی مهندس ایشا... همیشه سلامت وموفق باشی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # مهدی123 1392-11-25 20:56
سلام
من یه مشکلی تو انتقال تصویر به موبایل دارم. همه تنظیماتشو انجام دادم ولی خطای no response رو میده.البته وقتی با اینترنتی که به dvr وصله وارد میشم تصویر دارم ولی وقتی با یه اینترنت دیگه وارد میشم این خطا رو میده.لطفا راهنمایی کنین.ضروریه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # سلام شمابایدتنظیمات 1393-11-05 19:31
سلم شما باید تنظیمات مرورگر رو تنظیم.کنید این کارو بکنید مشکلتون حل.می شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # hamidena 1392-11-18 14:47
یاشاسن آذربایجان بالالاری
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+2 # مهدي2121 1392-11-17 07:06
سلام وخسته نباشيد ممنونم براي اولين بار اين كار انجام دادم و وصل شد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+2 # elyas 1392-11-13 20:25
vaqean mamnoon mohandes v khuda kheyretun bede...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+3 # پریسا 1392-10-30 07:11
سلام
یه سوالی دارم لطفا کمک کنید ، من تمام مراحل مربوط به اینترنت اکسپلورر رو انجام دادم ولی روی دو تا لپ تابم تصویر نشون نمی ده و پیغام خطا Unknown publisher می ده ، البته روی چند تا لپ تاپ و پی سی دیگه نشون می ده .
ممنون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+2 # صابرملکی 1392-10-05 19:12
با سلام و خسته نباشید
بسیار عالی و مفید بود بسیار سپاسگزارو متشکرم
واقعا زبان از بیان این همه محبت قاصر است و فقط می توان این کلمه را به پاس این همه زحمت گفت این کلمه این است بسیارتشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # kadkhodayi 1392-07-28 11:47
با عرض سلام خدمت شما
بنده قصد خرید چنین دستگاهی که بتواند حداقل 14 ساعت به صورت پرتابل ضبط داشته باشد را دارم. ابتدا قصد خرید دوربین فیلمبرداری و هندیکم را داشتم ولی اولا باطری آنها 5 الی6 ساعت بیشتر جواب نمی دهد و اگر باطری sony با قابلیت 12 ساعت برای دوربین هم موجود است هم قیمت بالایی دارد و هم این مدت فیلم برداری باعث استهلاک دوربین های معمولی خواهد شد. لذا تصمیم به خرید دوربین مدار بسته گرفتم. با توجه به اینکه بنده انتظار کیفیت عالی تصویر را ندارم دستگاه جم و جوری که هم با دوام باشد و هم دارای باطری قابل شارژ باشد و هم قابلیت ارتقاء برای انتقال تصویر را داشته باشد مورد نیاز است. با جستجو که کردم با miniDVRهای مموری خور آشنا شدم و فکر می کنم جوابگوی من باشد اما در بازار جز چند مدل محدود بی سیم که باطریشان هم جوابگوی این مدت نیست وجود ندارد.لذا از شما می خواهم برای تحقیق درمورد این موضوع وقت گذاشته و دستگاه مورد نظر را که بشود تهیه کرد طراحی کنید.بنده هزینه مشاوره را هم پرداخت می کنم و در صورت نداشتن وقت لطفا کسی را که بتواند به من کمک کند را معرفی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # فراهانی 1392-07-05 09:42
باسلام
تشکر از این همه اطلاعات
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # زند 1392-06-31 16:40
سلام لطفا در مورد انتقال تصویر با کارت دی وی آر هم توضیح دهید . ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # الکترو نامی 1392-06-27 16:21
بسیار ممنونم عزیز امید وارم همیشه از برکت دانشت بهرمند شوی.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # مصطفي 1392-06-26 19:36
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # مصطفي 1392-06-26 19:35
ممنونن مفيد بود خوشحال ميشم به ايميلم بازم از اين اطلاعات بفرستيد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # ناصر 1392-06-19 17:49
درود بر شما
خسته نباشید و خیلی ممنون از آموزشهای خوبتون و فایلهای تصویری که گذاشتید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # hami 1392-06-17 15:06
با سلام
آقای سهراب پور واقعا ازتون ممنونم بابت این اطلاعات.خدا خیرتون بده
فقط یه سوال داشتم ازتون و اون اینه که آیا واسه انتقال تصویر و دیدن آن از یه جای دیگه بایدحتما در " مبدا ( جایی که انتقال تصویر میدیم )"
از مودم 2 پورت استفاده کنیم که یک پورت رو به dvr و دومی رو به کامپیوتر وصل کنیم تا جواب بگیریم؟؟؟؟
آخه من شنیدم میشه با مودم 1 پورت هم جواب گرفت بدین صورت که اول به dvr بزنیم و تنظیماتشو انجام بدیم بعد دوباره به مودم بزنیم تنضیماتشو انجام بدیم ؟؟؟؟خواستم ببینم خمچین چیزی امکان داره؟؟؟ممنون میشم اگه جواب بدین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # ياسر 1392-06-05 20:24
اوين آباد كيشي.اللر وار.قاداسي.ياشا ياشا.ممنونام
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # نغمه 1392-05-28 14:53
سلام خیلی مفید و عالی بود اگه میشه مطالب زیادتری رو بذارید بهش نیاز دارم.خصوصا تنظیات شبکه برای دوربین های مداربسته..خیلی عالی بود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+3 # محمد کوه نادری 1392-03-05 16:42
سلام.اقا ممنونم از مطلببب خیلیی مفیدتون.بنده چون مطلب اموزشیتون بدردم خورد مبلغ ناچیزی رو پرداخت کردم.ان شالله که همیشهههه موفق باشید
پاسخ ام روز : ممنون مشخصات شما در صفحه حمایت از ما منتشر شد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+2 # بهراد 1391-12-18 21:12
ممنون از لطف شما :lol:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
-2 # حسامي 1391-12-03 18:18
سلام متشكرم از اطلاعات مفيد شما اگر ممكنه در مورد مودم tp-link هم راهنماي كنيد من تنظيمات رو انجام ميدم اما dvr بعد از يوزر و پسورد ريست ميشه و وارد شبكه نميشه :cry:
تماس بگیرید
9141896909
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # سید محمد 1391-11-28 21:44
دستتون طلا/m\
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # حامد حح 1391-11-25 12:35
بسیار بسیار عالی بود تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # jamshid 1391-11-19 16:46
باتشکر از زحمات شما.......
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # شاهین 1392-06-30 13:26
به نقل از jamshid:
باتشکر از زحمات شما.......

این فایل دزدی میباشد پس زحمتی نکشیده
این فایل تحریری میباشد و ما آن را محدود ننموده ایم تا همه بتوانند از آن استفاده نمایند بر روی فایل شما میتوانید با ما تماس بگیرید تا در صورت نیاز راهنمایی شوید
ارائه خدمات رایگان به بازدید کنندگان به حالت ریموت و تلفنی تقریبا در هیچ سایتی دیده نشده در حالی که ما بالغ بر 1000 تماس تلفنی و چندیدن مورد ریموت بر روی سیستم داشته ایم که هر یک بیشتر از 30 دقیقه بطول انجامیده و در برخی موارد چندید ساعت بدون در یافت مبلغ در خدمت بازدید کنندگان عزیز بوده ایم
احترام به دیگران و خدمات آنها از وضایف یک جامعه مدرن می باشد ولی این ظرب المثل را نیز از یاد نبرید که:

کافر همه را به خویش خود پندارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # علی اکبر 1391-11-18 08:59
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # bitbit852 1391-11-01 10:09
ممنونم مطالب خوب بود ............... ..............
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # امیر75 1391-10-26 11:32
مرسی عالی بود خسته نباشید :roll:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # sadegh67 1391-10-24 08:52
راهنمایی خوبی بود متشکرم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # امیر1 1391-10-19 19:34
راهنمایی خوبی بود متشکرم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # نوید 1391-10-14 10:23
اگه برا کارت DVR هست ممنون میشم توضیح بدین و آدرس سایت و چگونه کار کردن رو بگین ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # سجاد 1391-10-13 08:53
خیلی ممنون دستتون درد نکنه...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+4 # نوید 1391-10-07 09:06
سلام آیا سرور یا سایتی رایگان هست که مثلا بشه دوربین ها رو به اشتراک گذاشت داخلش و از جای دیگری کنترل کرد
برای کارت DVR این امکان داره ولی برای دستگاه DVR من اطلاعی ندارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # رضا 1391-10-03 16:54
سلام
خیلی به این اطلاعات نیاز داشتم . فقط می تونم بگم خدا خیرتون بده .
اگر تعداد دوربین ها حدود ده تا باشه و مکانهای مختلفی قراد داشته باشند ( ناحیه های یک شهر) و بخواهیم آنها را در یک دفتر مرکزی شرکت به صورت سرور کنترل و مشاهده کنیم به چه صورت خواهد بود ؟ ممنون می شم اگه این مشکل را برام توضیح بدین
باز هم تشکر
لطف دارید - زکات علم در نشر آن است
به دلیل اینکه شغل اصلی بنده فروش و خدمات پس از فروش کامپیوتر هست و این مقاله به دلیل علاقه شخصی خودم نوشته شده باید بگم من این رو تست نکردم ولی این کار رو با نرم افزار CMS که برای انتقال تصویر دوربین های مدار بسته تحت نرم افزار (گاها اینترنت اکسپلورر جواب نمیده) استفاده میشه میشه انجام داد برای این کار هم هر DVR به عنوان یه سرور تعریف میشه و بعد تک تک میشه اونارو با یه نرم افزار تست کرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # بابک افشار 1391-09-26 21:05
با سلام خدمت آقای سهراب پور ممنون از زحمات شما اجرتون با خدا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # saie 1391-09-19 07:11
سلام خسته نباشید میخواستم ببینم روش دیدن تصاویر دوربین با گوشی تلفن همراه به چه صورت فعال میشه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
این آموزش به یاری خدا به زودی بر روی سایت قرار داده خواهد شد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # ali amiri 1391-09-18 13:45
سلام کسی صدامو میشنوه ! به کمک نیاز دارم.f1.f1.f1.. .....
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # ali amiri 1391-09-17 10:22
سلام
من یه مشکلی دارم وقتی تنظیمات مودم رو انجام میدم و مودمو ریست میکنم اینترنتم قطع میشه ممنون میشم راهنمایی کنید
کار بر گرامی با ریست کردن مودم اطلاعات به حالت اول برمیگرده و باید دوباره تنظیم بشه برای توضیحات بیشتر در مورد مشکل لنتقال تصویر باdvr با شماره 09141896909 تماس بگیرید .
فقط توجه داشته باشید که موقع تماس گرفتم جهت رفع مشکل دی وی آر به دستگاه و اینترنت دسترسی داشته باشید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
-2 # مجید حجیجی 1391-08-16 05:47
سلام
جناب سهراب پور عزیزم خسته نباشید و عذر زحمات.
من راهنمایی میخواستم در مورد گوشی اپل که انتقال تصویر dvr را چگونه باید روی اپل انجام داد تا دیده شود . البته با گوشی های اندروید به آسانی انجام داده ام . ولی در این مورد راهنمایی کامل لازم دارم
ارادتمند شما
مجید حجیجی

پاسخ ام روز : با توجه به این که شغل بنده فروش و خدمات پس از فروش رایانه می باشد و این مطلب صرفا من باب علاقه شخصی خود بوده و عدم وجود گوشی iPhone نمی تونم تست کنم و راهنمای اون رو در اختیارتون بزارم ولی برای سیستم عامل اندروید انشاالله اگه فرصت کنم حتما انتقال تصویرش رو همراه با نرم افزار هاش در اختیارتون قرار میدم .
ولی تا جایی که پیگیر شدم باید ازاپل استوری نرم افزار رو دانلود کنید و با استفاده از اون نرم افزار که فکر کنم 5 یا 25 دلار هزینش هست انتقال تصویر رو داشته باشید که فکر کنم با 1000 مدل DVR و آیپی کم میتونه کار کنه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+2 # مصطفی مهدیان 1391-08-14 21:53
با سلام وخسته نباشید بخاطر زحماتت،
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # rezaabedi 1391-08-13 18:18
واقعا عالی بود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # رضازاده 1391-07-25 12:14
ممنون از زحمات شما
من قبلا هم از داخل و هم با انتقال تصویر، دوربین ها رو از دور دیدم. برای 2 جا هم این کار رو کردم.
ولی در یه کار جدید حتی برای دیدن تصاویر در محل(local) چه بر روی نرم افزار چه در اینترنت اکسپلورر مشکل دارم. یعنی با وارد کردن آی پی دی وی ار وارد صفحه اون نمیشم (با تمام تنظیماتی که گفتید و باز هم می گم قبلا هم در محل و هم از راه دور برای یه دی وی ار دیگه می دیدم و این کار رو کردم).
با دستور ping هم دی وی ار reply میده یعنی وصله ولی نمیدونم چرا نمیشه؟!
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید . چون اگر لوکال بشه دید دیگه قطعا ریموتش هم اوکیه

پاسخ ام روز : شما اگه از صحت تمام تنظیمات مطمئن هستید ، از اینتر نت اکسپلورر نسخه پایین تر استفاده کنید اگه از نسخه 9 استفاده میکنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # الهام 1391-07-06 14:30
سلام مرسی از لطفت من خیلی نیاز داشتم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # روزبه 1391-06-31 21:16
ممنون از حسن نیت شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # محسن 1391-06-18 08:06
با سلام آقای سهراب پور چرا وقتی همه تنظیمات را در اینترنت آپشن انجام میدم وقتی وارد صفحه اینترنت اکسپلور میشم تو نوار زرد رنگ اخطار میزنه
پاسخ ام روز : شما فیلم آموزشی رو دانلود و مشاهده کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # علیرضا 1391-06-14 13:06
سلام
ممنون از مطلب مفیدت خیلی نیاز داشتم :-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # مسعود 1391-06-13 12:14
سلام دوست عزیز واقعا بابت لطف زیادت بنده به نیابت از تمام دوستانی که وقت ندارن تشکر کنن از شما سپاسگذارم.امید وارم همیشه در زندگی موفق و شاد باشی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # rasool 1391-06-13 02:04
من ازاینکه شما بدون چشم داشتی اطلاعات خودتون رو در اختیار دیگران گذاشته اید تشکر مینمایم خداوند به شما عوض خیر عنایت بفرماید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # محسن 1391-06-11 07:59
با سلام خدمت شما آقای سهراب پور
من همه این کارها رو انجام دادم فقط نمیدونم چرا وقتی از جای دیگه می خوام تنظیمات ( آیپی و پورت ) را وارد کنم ارور میده و وقتی میام سر کامپوتر مقصد چراغ اینترنت مودم قطع میشه و ارتباط قطع میشه با تشکر

پاسخ ام روز :شما تنظیمات مودم رو به درستی انجام ندادید من چک کردم مشکل داشت در ضمن سیستمی که تست میکنید باید از یه اینترنت دیگه ایتفاده کنه .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # moein 1391-06-06 13:58
باسلام خدمت آقای سهرابی
از اینکه وقت گران بهاتون رو در اختیار ما قرار دادین کمال تشکر را دارم
خدا خیرت بده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
-1 # وحید گنبد 1391-05-31 10:13
سلام برای انتقال تصویر همه کارای که شما گفتیدم کردم فقط نمی دنم چرا وقتی آی پی dvr 192.168.1.00
رو تو اینتر نت اکسپلورر وارد می کنم بعد از وارد کردن یوزر پس پیج ارور میده کمک می خوام
پاسخ ام روز : شما تمام اطلاعات رو چک کنید و از درست وارد کردن اطلاعات کاربری ازمینان حاصل کنید اطلاعات وارد شده نسبت به بزرگ و کوچک بودن حروف حساس می باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # عطا 1392-07-02 07:14
آقای وحید گنبد، آی پی ای که شما گفتید(192.168.1 .00) در محدوده مجاز نیست.
لطفاً از آی پی های مجاز استفاده کنید مثلاً 192.168.1.100
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # اسفند شریف 1391-05-19 05:07
واقعا مرحبا بر استادی شما
ایکاش همه افرادی که در زمینه ای علم و تجربه ای دارند همیشه به دنبال پول نباشند . درود بر شما
پاسخ ما : ممنون از لطف شما ما لایق این همه محبت شما نیستیم .
در مورد انتقال تصویر موبایل هم باید عرض کنم خدمت شما دوستان عزیز که شغل اصلی بنده فروش و سرویس کامپیوتر هست و اگر هم این مقاله رو میبینید به خاطر علاقه شخصی و تجربیات شخصی من هست که مینویسم در اولین فرصت که بتونم به DVR دسترسی داشته باشم و رو موبایل هم تست کنم حتما اونم رو سایت قرار خواهم داد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # حسین مولودی 1391-05-18 20:48
کچلم کرد ده بار پیام و نوشتم نمدانم چی شد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
+1 # حسین مولودی 1391-05-18 20:45
سلام .امیدوارم خدا شما دوست عزیز رو برامون نگه داره.میدونم خیلی زحمت کشیدی تا اینقدر روان (حتی برا کسی که تو عمرش اسم DVR و کامپیوتر و نشنیده) توضیح دادین که میتونه ادعای دکترای انتقال تصویر کنه.فقط بیا یه لطفی به ما بی سوات ها بکن و روش انتقال تصویر روی موبایل و هم یادمون بده تا یه خیلی دیگه ازت بتشکریم .در آخر از جنابعالی بخاطر در اختیار گذاشتن اطلاعات گرانقدر و زحمات بی دریغ و بی منت تشکر کنم .در انتظار مطالب بسی ارزنده شما در این راستا هستیم .بازهم دمت گرم داری.هیچ کی مثل شما اینقدر کامل توضیح نداده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # maleky 1391-05-16 20:15
با سلام
تقدیر و تشکر از مطالب خوب و آموزنده جنابعالی امیدوار هستم خداوند بیشتر شمارا یاری نماید و موفق باشید در این رابطه که به دیگران زکات علم خود را پرداخت مینمائید و آموزش هائی را ارائه مینمائید
تنظیمات انتقال تصویر را انجام دادم روی دی وی آر اما نتوانستم تصاویر را در مکانی دیگر دریافت نمایم اگر امکان دارد بیشتر راهنمائی نمائید با تشکر ملکی
آقای ملکی عزیز با شماره تلفن های 09147114370 و 04412236515 میتوانید تماس بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 
 
0 # مجید 1391-04-01 02:58
جناب سهراب پور عزیز از اینکه با کمال دقت در رابطه با انتقال تصویر و حوصله بنده را از تهران تحمل و راهنمایی نمودید بی نهایت ممنونم.
ارادتمند شما مجید حجیجی.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید